Festival Integrace Slunce

Revelation, Unifiction, Bob Saint-Claire

úterý 7.11.20006, 19.00 hod

BOB SAINT-CLAIRE
Seskupení Bob Saint-Claire vzniklo na podzim roku 2005 jako volné pokračování plně improvizovaného projektu Music Screen Show. Hudebníci se již dříve setkali v pražských kapelách BlueSense, BluesEnds a Unifiction. K vlastní tvorbě nás inspiruje moderní jazz a soudobá elektronická scéna.
Marian Petržela - bicí, Václav Březina - baskytara, Filip Černý - kytara, Jan Faix - klávesy

Unifiction

UNIFICTION
Makrobiotický latinjazzrock + alkoholický funkymetal = alternativní disco. Show kapely Unifiction je plná energie, převleků, průrazných textů a především neotřelé hudby!
Bedřich Levý - zpěv, Veronika Bartošová - baskytara, Filip Černý - kytara, Jan Faix - klávesy, Jan Hrdlička - bicí

REVELATION
Na podzim roku 2002 vzniká kapela s názvem FIGURKY, která se v květnu 2005 přetváří na novou skupinu, na podzim roku 2005 se přejmenovává na REVELATION a hraje ve složení: kytara - Ludvík Kulich, klávesy - Ivo Broum, basa - Ondřej Vocilka, bicí - Honza Ježek a talentovaná zpěvačka Nikoleta Spalasová. REVELATION si vybudovali nový popovo-funkový repertoár a koncertují po celé ČR.
Nikoleta Spalasová - zpěv
Zpěvačka řeckého původu pocházející ze slunného Řecka. Vždy jí perfektně ladí barva oblečení s barvou hlasu. V kapele svědomitě plní roli nejmladšího člena. Studentka Pražské Konzervatoře.
Ludvík Kulich - kytara
Jediný a tím pádem nejlepší hráč na kytaru (by Fender) v souboru. Muzikálový hráč, učitel ve hře na kytaru, Student Konzervatoře J.J. Člen různých kapel, různého hudebního stylu.
Ivo Broum - klávesy
Projevuje se jako Harmonizér a filosof. V současnosti student FAMU a zaměstnanec svého zaměstnavatele. Střihač a zvukař Express radia, prodejce K-audia. Ivo umí skvěle pracovat se zvukem a se židlí, za klávesama.
Ondřej Vocilka - basa
Spoluzakladatel bandu. V kapele plní (nepostradatelnou) funkci Basonosiče. V současnosti student Konzervatoře Jaroslava Ježka a VŠE. Mimo jiné též člen kapely Up-date.
Honza Ježek - bicí
Zakládající člen kapely. V současnosti student Konzervatoře Jaroslava Ježka (nejen díky svému příjmení). Zároveň hráč na bicí v různých souborech.

... FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE ...